98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer برندگان جايزه‌ي ادبي پوليتزر – بخش دوم

برندگان جايزه‌ي ادبي پوليتزر – بخش دوم

از ابتدا تا امروز

کتاب بر باد رفته | مارگارت ميچل | مترجم: پرتو اشراق | انتشارات ناهيد

اسکارلت آواها زيبا نبود، اما مرداني مثل دوقلوهاي تارلتون که شيفته جذابيت او بودند کمتر متوجه اين نکته مي‌شدند. در چهره‌اش آميزه‌اي از سينماي ظريف و اشرافي مادري فرانسوي و صورت متين و شاداب پدر ايرلندي مشاهده مي‌شد. ترکيب چانه و آرواره‌اش سيمايي جذاب به‌وجود مي‌آورد. از چشم‌هايش سبزي روشني بيرون ميريخت که از رنگ ميشي فاصله مي‌گرفت و مژگان زبر و سياهش در انتها کمي برگشته به نظر مي‌رسيد. وراي آن‌ها، ابروهاي پرپشت و سياهش اريب به سوي بالا امتداد يافته، خطي شگفت‌انگيز بر پوست سفيد ماگنوليايي او کشيد….

کتاب خاک خوب پرل باک | مترجم: غفور آلبا | علمي و فرهنگي

کتاب خاک خوب، داستان تکان‌دهنده‌ي مزرعه‌داري چيني و خانواده‌اش را روايت مي‌کند. وانگ لانگ، مردي خاضع و فروتن است که به خاکي که در آن کار مي‌کند، افتخار کرده و زمينش را به اندازه‌ي خود و خانواده‌اش دوست دارد. در نزديکي خانه‌ي وانگ لانگ، خانواده‌ي اشرافي هوانگ زندگي مي‌کنند که خود را از زمين‌ها و کشاورزان، برتر و بالاتر مي دانند. اما اتفاقات، اوضاع را به شکل ديگري رقم خواهد زد. زماني که سيل و قحطي، وانگ لانگ و خانواده‌اش را مجبور به يافتن شغلي در شهر مي‌سازد، زندگي و شرايط آن‌ها بسيار سخت و بغرنج مي‌شود.

کتاب پل سن لوئيس ري | تورنتون وايلدر | مترجم: عليرضا دورانديش | انتشارات افراز

در روز جمعه، بيست جولاي ????، بهترين و بزرگترين پل در تمام کشور پرو شکست و پنج مسافر به خليج زير پل پرتاب شدند. رمان پل سن لوئيس ري، يکي از برجسته ترين موفقيت‌هاي ادبيات داستاني آمريکا با مخاطباني در سراسر دنيا، با اين جمله آغاز مي‌شود. به دست سرنوشت يا از روي شانس، يک راهب مذهبي، شاهد ريزش پل است. برادر جونيپر که تحت تأثير اين واقعه‌ي دردناک است، جست و جويي را آغاز مي‌کند تا ثابت کند که مرگ اين چند نفر، به وسيله‌ي دستي نهان و پشت پرده صورت گرفته است و ريزش پل، فقط يک اتفاق نبوده است. تحقيقات برادر جونيپر، مخاطب را به سفري نامحدود به ماهيت عشق و معني و مفهوم شرايط انساني رهسپار مي‌کند.

خريد کتاب از کاواک : www.cavack.com

 


فروشگاه سایت بلاگ بیست

کلمات کلیدی: پل ,جايزه‌ي ,ادبي ,پوليتزر ,بخش ,دوم ,جايزه‌ي ادبي ,ادبي پوليتزر ,بخش دوم ,را به ,برندگان جايزه‌ي ,جايزه‌ي ادبي پوليتزر ,برندگان جايزه‌ي ادبي

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)